Маршрут починається на дорозі між КПП «Завоєля» Карпатського національного природнього парку та спортивною базою «Заросляк». Переїжджаєте міст через р. Прут (орієнтиром слугуватиме альтанка) і зразу є невелика парковка, де можна залишити авто.

Біля мосту починається стежка на г. Шпиці (1863 м).

Незважаючи на те, що вона не маркована, стежка розчищена й гарно проглядається. Далі маршрут ведет лісом та буреломом і приблизно через 2 км виводить на полонину під г. Мала Маришевська (1452 м).
Тут стежка губиться, але рухайтесь в напрямку лісу, в якому її можна знайти знову. По дорозі зустрінуться кілька джерел чистої й смачної води. Хвилин за 20 можна вийти до наступної полонини, орієнтуємось на хрест (на честь воїнів УПА), там знаходимо маркований зеленим кольором маршрут і рухаємось далі. Піднімаємось на траверс гори Шпиці. На вершину не завжди піднімаються, віддаючи перевагу містичним скелям, якими і славиться це місце.
Від Шпиць виходьте на Чорногірський хребет і далі Закарпатським туристичним шляхом (червоний маркер) в обхід вершини г. Ребра (2001 м) йдіть в напряму Попа Івана Чорногірського (2020 м). На перемичці на г. Гутин Томнатик (2016 м) зробіть фотопаузу, звідси вигляд на озеро Бребенескул просто неймовірний, а як пощастить з погодою, то в далині побачите Чорну Гору з обсерваторією «Білий Слон» на вершині. Звідси до озера залишиться кілька кроків.
На березі Бребенескула можна відпочити, пофотографуватись, а потім слід повертатись назад, якщо у вас одноденна вилазка.

Назад крутий підйом на хребет. Далі повертайтесь в сторону г. Шпиці, а звідти спускаємось тією ж дорогою, що прийшли.
Зверніть увагу! Оскільки озеро Бребенескул користується популярністю серед туристів та мандрівників, то існує загроза засмічення водойми. Кілька викинутих пляшок та пакетів сьогодні спричиняє впродовж року екологічну катастрофу. Поважайте себе та оточуючих і не смітіть!
Як дістатись до початку маршруту?
Перш за все треба потрапити до смт. Ворохта, з якого можна дістатись на таксі чи своїм авто.
Громадським транспортом. Залізничними сполученнями: «Київ-Рахів», «Київ-Ворохта», «Харків-Рахів», «Одеса-Рахів», «Львів-Рахів». Зі Львова та Івано-Франківська дістатись до Ворохти можна також автобусом.
Автомобілем. Трасою з Києва до Івано-Франківська через Надвірну-Делятин-Яремче-Микуличин-Татарів та до самої Ворохти. Зі сторони Ужгорода їхати трасою H09 через Мукачево, Хуст, Тячів, Рахів, Ясіня, Яблуницю і Татарів. Зі Львова теж цією трасою через Рогатин, Галич, Івано-Франківськ, Надвірну, Делятин, Яремче, Микуличин і Татарів.