Про Нас

Karpatium - це медіа-платформа, на якій ми прагнемо ознайомити та об’єднати якомога більше користувачів ідеєю поширення культури активного відпочинку в Українських Карпатах.

В ході змістовного наповнення сайту ми використовуємо відкриті інтернет джерела та колективну експертизу досвідчених мандрівників, лижників, велосипедистів та місцевих жителів, щоб ви отримали достовірну та цікаву інформацію з перших вуст. На постійній основі з нами співпрацюють як локальні підприємці, так і мандрівники-фотографи. В нашій команді працюють однодумці з усієї України, що робить медіа-платформу Karpatium унікальним онлайн-путівником зі зручним та зрозумілим інтерфейсом. Підкорюйте вершини разом з нами!

Співпраця

Karpatium відкритий до пропозицій співпраці та партнерства. Ви організатор або учасник туристичної події та прагнете розвивати культуру мандрівок? Напишіть нам про себе і ми запропонуємо вам вигідні умови співпраці. Важливою частиною контентного наповнення сайту є світлини пам'яток природи та культури Карпатського краю. Якщо ви мандрівний фотограф, що полюбляє фіксувати дивовижі природи на камеру і бажає поширити культуру активного відпочинку, то ми з радістю опублікуємо ваші знімки на Karpatium (звичайно з дотриманням авторських прав). Разом ми відкриємо світу красу Українських Карпат.

Фото, що розміщені на ресурсі Karpatium є власністю їх авторів.

Ваша команда Karpatium.

Питання, скарги, пропозиції

Кожен день ми працюємо над розвитком якості медіа-платформи. Якщо ви помітили якісь помилки, неточності або ж бажаєте доповнити сайт цікавою інформацією - пишіть нам на пошту і ми з радістю розглянемо вашу пропозицію.

karpatium@gmail.com