Населені пункти Карпат
Невеличкі карпатські містечка та горді високогірні селища щорічно чекають на появу нових мандрівників, щоб знов розповісти легенди минувшини, що проходили цим краєм. Відвідайте стежки, якими колись ходили карпатські опришки та вулички, що надихнули чеського письменника на створення роману, що приніс йому славу.
с. Лумшори
Лумшори - мекка чанів та водоспадів
Унікальні чани з мінеральною водою, відомі далеко за межами Закарпаття. Вони лікують серцево-судинну та нервову системи, проблеми з печінкою, опорно-руховим апаратом, шлунком тощо. Хтось жартує, що це “репетиція пекла”, але з райською насолодою. Відпочинок не залежить від погоди, а поруч ще й знаходяться мальовничі Лумшорські водоспади, які однозначно варто побачити.
м. Яремче
Яремче
Невеличке містечко, що стало найвідомішим кліматичним курортом Прикарпаття
c. Дземброня
Село Дземброня
Високогірне селище (898 м), одна з перлин Верховинщини і популярна локація зеленого туризму. Тут збереглась самобутність карпатської культури, унікальні звичаї, обряди та національні традиції гуцулів. Землі навколо села Дземброня вкриті зеленими ковдрами полонин, стрімкими гірськими потоками та поодинокими горами-велетнями, що гордо та непорушно оберігають таємниці краю. Мандрівники також вважають її чудовою стартовою точкою для підйому на пасмо найвищих гір України.
с. Ворохта
Ворохта
Ворохта - високогірна місцевість з найбільшим у Європі віадуком
с. Колочава
Колочава
Хто такі бокораші? Як працювали колись на карпатській вузькоколійці? Чому картоплю називають ріпою? Де переховувався закарпатський Робін Гуд під час Першої світової війни? На ці та багато інших питань ви можете отримати відповідь у с. Колочава. Скансен “Старе село” та колоритних дух цієї місцини, описаної ще відомим чеським письменником Іваном Ольбрахтом залишать багато приємних спогадів.
10.00 - 16.00 GMT+3
Пропозиції та поради по покращенню ресурсу