Маршрут Боржавою над Воловцем розпочинається у центрі містечка Воловець біля залізничного вокзалу. Перша вершина, яка вас чекає – гора Цицька (1219 м). Її вершину легко впізнати за характерною формою і величезним хрестом на горі. Тож набирайтеся сил і вперед до Воскресенького Верху! Вас чекає шлях близько 5 кілометрів і набір висоти трохи більше 700 метрів, тож підйом забере орієнтовно 3 години.
На вершині Цицьки насолоджуйтесь пейзажами Боржавських полонин та Вододільного хребта. Фотографуйтесь і рушайте далі. Орієнтуйтеся на червоне маркування Закарпатського туристичного шляху. З гори буде спочатку коротенький плавний спуск, а потім зразу ж плавний підйом на безіменну вершинку (1271 м), на якій ви будете за 15 хв. (500 м). З цієї вершинки побачите наступну мету – вершину гори Темнатик (1343 м). Ще близько 30 хвилин (900 м) і ви будете там. Це найвища вершина на нашому сьогоднішньому маршруті, та вдалині вам покажуться ще вищі вершини Боржавських полонин – г. Великий Верх (1598 м) та г. Стій (1681 м), яка є найвищою на Полонинському хребті. Насолоджуйтесь красою та рушайте до останньої на сьогодні вершини – гори Плай (1323 м).
Цю гору легко впізнати за розташованими на ній спорудами метеостанції та станції радіозв'язку з антенами. Спускайтесь з Темнатика, орієнтуючись на червоний маркер. Трошки по рівному маршруту, і знову на підйом на Плай. Цей шлях забере близько години (2,5 км). На горі Плай знаходиться метеостанція, яка працює з 1968 року. У 2007 році на горі встановлений пам'ятний знак про те, що у 1969–1970 роках тут працював спостерігачем Герой України В'ячеслав Чорновіл.
З вершини Плаю орієнтуйтесь вже на жовте маркування маршруту та розпочинайте спуск у Воловець. Дорогою орієнтовно за 20 хвилин (1,2 км) ви дійдете до руїн старої сироварні. Біля неї часто люблять зупинятися на ночівлю туристи, які йдуть у багатоденні походи Боржавськими полонинами. Біля сироварні знаходиться одне з небагатьох місць на Боржаві, де є джерело, тому поповнюйте запас води й продовжуйте спуск. Через 400 метрів від сироварні з дороги ліворуч відходить стежка. Йдіть нею, так ви скоротите шлях на 1,5 км порівняно з маркованим маршрутом по дорозі. За 2 кілометри спуску вийдете до галявини на березі річки Волівчик. Тут вже почнеться дорога, яка з часом перейде у вулицю Тараса Шевченка, так нею попри річку за 3 кілометри дійдете до залізничної станції у Воловці.
Як добратися до початку маршруту?
Громадський транспорт
Залізницею добирайтеся до станції Воловець. Тут зупиняються всі поїзди, що йдуть на Ужгород. Також можна добратися електричкою зі Львова, Славська, Сваляви, Мукачева чи Ужгорода.
Рейсові автобуси до Воловця курсують зі Сваляви, Мукачева, Міжгір’я, Колочави ти Ужгорода.
Автомобілем
Власним авто їдьте трасою Київ-Чоп (М-06) до с. Нижні Ворота. Тут повертайте на дорогу (Т0718) до смт. Воловець. Авто можна залишити біля залізничного вокзалу.